Hakkımızda

1996 yılında kurulan Telenet, Telekomünikasyon alanında telefon makinaları, kablosuz iletişim sistemleri ve 2 aboneden 32000 aboneye kadar IP Telefon santralı, Kablosuz Dect Santral, Telsiz Dect Telefon, ISDN iletişim sistemleri, SES kayıt, IP Faks, Lazer Tarayıcı Faks Fotokopi Printer, Fiberoptik, XDSL alt yapı malzemeleri Wireless Kamera satış ve servis hizmetlerini yürütmekte olup,hali hazırda bölgedeki 3850 firmaya bu hizmeti sunmaktadır.

Firmanın bölge bayiliğini yürüttüğü üretici ve distribütör firmalar arasında AVAYA, TESAN, TELESİS, LG-ERİCSSON, ARMADA, ARENA, PENTA, EJS, BİRCOM, TÜRKNET başlıcaları olarak yer almaktadır. 7 araç ve 13 personelden oluşan servis ekibiyle, firma TSE hizmet yeterlilik belgesi almış olup, önümüzdeki günlerde ISO 9001 için girişimde bulunarak hizmet kalitesini avrupa standartlarına yükseltmeyi hedeflemektedir.

Telefon santralı, telefon makinası, faks Fiberoptik malzeme Wireless Kamera seçimi konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi ve desteği sağlamaya hazır olduğumuzu bildiririz.

Saygılarımızla, 

TELENET İLETİŞİM SİSTEMLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

ONLİNE DESTEK
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret179862
Site Haritası